Groepsgesprekken over psychosociale zorg

Psoriasis heeft niet alleen invloed op het lichaam. De aandoening kan ook zorgen voor gevoelens als somberheid en schaamte, met alle mogelijke gevolgen voor het dagelijks leven van dien. Dit soort emotionele en sociale problemen noemen we psychosociale klachten.

Patiëntenfederatie Nederland gaat samen met acht patiëntenorganisaties en het Nederlands Instituut van Psychologen patiënteninformatie opstellen over psychosociale klachten bij een lichamelijke aandoening en de mogelijkheden voor psychosociale zorg. Er wordt informatie ontwikkeld voor volwassenen, jongeren (10-18 achttien jaar) en naasten. Wilt u helpen bij het opstellen van deze informatie? Meld u dan aan voor een van de twee groepsgesprekken op 17 en 19 april bij Patiëntenfederatie Nederland in Utrecht. Als volwassene klikt u hier, als jongere hier en als naaste hier. Reiskosten worden vergoed.

Dit bericht is geplaatst onder Geen categorie.